SYNOPSIS - SEASON 2

Synopsis ~ 2x22 (As I Lay Dying)

12. listopadu 2011 v 18:28 | Kath*
POUTO MEZI BRATRY - Zatímco se na náměstí Mystic Falls koná promítání filmu "Gone with The Wind", Damonovi vzpomínky na Katherine z roku 1864 se mu mísí s reálnou Elenou v současné době. Stefan zaplatí za pokus předejít tragédii a šerifka Forbesová dělá smrtelný omyl, zatímco se snaží udržet všechny v bezpečí. Jako důsledek obětního rituálu, který končí děsivým závěrem, visí více než jeden život na vlásku.

Synopsis ~ 2x21 (The Sun Also Rises)

12. listopadu 2011 v 18:22 | Kath*
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S přicházejícím úplňkem se Elena snaží připravit na cokoliv, co Klaus chystá a Tyler čelí své druhé přeměně. Navzdory nečekanému odvážnému činu, se děsivé události vymknou kontrole. Nakonec, Damon přizná pravdu Stefanovi o hrozném novém vývoji, kterému musí čelit.

Synopsis ~ 2x20 (The Last Day)

12. listopadu 2011 v 18:14 | Kath*
NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon je ochoten udělat vše proto, aby se Elena nestala obětí Klausova plánu na zrušení kletby. Damonovi činy ho dostanou do hrozného sporu se Stefanem a napětí, které mezi nimi začne vřít kvůli rozdílným názorům, jak zachránit Elenin život, se vyvine v rozsáhlý konflikt. Poté, co Tyler obdrží znepokojující telefonát, se vrací zpět do Mystic Falls. Stefan a Elena spolu tráví romantický den s obavou, že bude poslední.

Synopsis ~ 2x19 (Klaus)

12. listopadu 2011 v 12:31 | Kath*
KLAUS JE ODHALEN - Stefan a Damon jsou rozčílení, když zjistí, že se jim oběma Elena vzpírá, aby mohl nový spojenec převzít kontrolu nad plánem na Klause. Nesouhlas nad tím, jak ochránit Elenu vede k napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím má Stefan plné ruce práce s udržováním zmatené a vystrašené Jenny v bezpečí. Flashbacky z roku 1491 ukazují Katherinino seznámení s Elijahem a Klausem, spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozvídá šokující informace o novém motivu Klause.

Synopsis ~ 2x18 (The Last Dance)

12. listopadu 2011 v 12:21 | Kath*
TANEC V NEBEZPEČÍ - Jak střední škola začne připravovat "Ples 60.let," Elena začne dostávat prostřednictvím neobvyklého zdroje zprávy od Klause. Bonnie se snaží přesvědčit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale ustaraný Jeremy žádá Stefana o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby šel na ples s ní. Alaric s Damonem, kterí jsou na plese jako dozor, očekávají, že se Klaus ukáže, ale ten hraje složitou hru, která je nutí držet se stranou. Damon nakonec přichází s novým plánem, který každého šokuje a rozruší.

Synopsis ~ 2x17 (Know Thy Enemy)

12. listopadu 2011 v 12:07 | Kath*
SKRYTÉ PŘÍMO NA OČÍCH - Jenna je úplně zničená Isobeliným nečekaným příchodem, proto Elena a Alaric ostře zkritizují strýčka Johna. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym, aby přišla na kouzlo, které potřebuje na využití síly svých předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon mají novou tajnou zbraň.

Synopsis ~ 2x16 (The House Guest)

12. listopadu 2011 v 11:59 | Kath*
NOC PŘIZNÁNÍ - Hry Katherine už sice všem lezou na nervy, ale Damon, Stefan a Elena vědí, že její znalosti historie Mystic Falls jim můžou pomoci zůstat na živu. Rozčílená Caroline se snaží získat zpátky Mattovu pozornost. Alaric překvapuje Jennu svým přiznáním, Katherine se zase přiznává Damonovi. Bonnie se Stefanem se snaží přesvědčit Jonase a Luka o spolupráci, ale Jonasova nedůvěra nakonec vyvrcholí ve střet plný násilí.

Synopsis ~ 2x15 (The Dinner Party)

12. listopadu 2011 v 11:52 | Kath*
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO TEMNÉ MINULOSTI - Stefan vypráví Eleně o nejtemnějších časech a o osobě, jejíž vliv vše změnil. Jonas si vyjasní své pocity k Bonnie a Jeremymu poté, co dostane pravdu z Luka. Damon, snažící se zbavit Elijaha, pořádá s Jennou, Alaricem a Andie večírek, ale v poslední minutě se jeho plán změní v chaos.

Synopsis ~ 2x14 (Crying Wolf)

12. listopadu 2011 v 11:44 | Kath*
TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan s Elenou si vyjíždějí na romantický víkend do rodinného sídla Gilbertů u jezera, ale netuší, že jsou sledováni. Jenna se bojí, že k ní Alaric není upřímný. Jules vysvětlí Tylerovi důležitost kletby slunce a měsíce, ale vynechá jeden podstatný datail. Damon navštíví Historický spolek, aby si popovídal s Elijahem, jenže ten mu nechce prozradit žádné tajemství. S pomocí Caroline a Jeremyho se Bonnie podaří zjistit šokující informace o Lukovi. Matt dostává pár přátelských rad o vztazích od Tylera.

Synopsis ~ 2x13 (Daddy Issues)

12. listopadu 2011 v 11:37 | Kath*
VÝBĚR STRANY - Elenu, Jennu i Damona překvapí návrat Johna Gilberta do Mystic Falls. Caroline se svěří Stefanovi o svém rozhovoru s naprosto zmateným a rozrušeným Tylerem. Stefan se Tylerovi snaží co nejlépe domluvit. Jeremy utěšuje Bonnie po jejím rozhovoru s Jonasem. Když si Jules vezme rukojmí, situace přejde do násilné konfrontace.

Synopsis ~ 2x12 (The Descent)

12. listopadu 2011 v 11:30 | Kath*
ZKÁZA, NADĚJE A OSOBNÍ VZRŮST - Elena má nový plán do budoucnosti, ale Stefan si o něm myslí své. Zatímco se Damon snaží z Jules dostat pravdu, Elena hlídá Rose. Z toho se nečekaně vyvine nebezpečná záležitost. Caroline s Mattem se snaží být jeden k druhému upřímní a Caroline je překvapená, jak Tyler reaguje na její šlechetnost. Damon se v sobě snaží skrýt pocity, když ho krize života a smrti udeřila víc, než by čekal.

Synopsis ~ 2x11 (By the Light of the Moon)

12. listopadu 2011 v 11:25 | Kath*
TYLEROVA PRVNÍ PŘEMĚNA - Jelikož se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na první přeměnu, kterou nemůže zastavit. Zatímco se Stefan a Katherine provokují, Damon a Alaric poznávají Jules - cizinku, která se objevila v Mystic Falls, hledajíc ztaceného přítele Masona. Elena je frustrovaná tím, jak se jí všichni snaží udržet v bezpečí. Bonnie a Luka pracují společně na kouzlu, přičemž každý z nich stále chrání tajemství toho druhého. Elijah se objeví s nabídkou, která by mohla vše změnit.

Synopsis ~ 2x10 (The Sacrifice)

12. listopadu 2011 v 10:44 | Kath*
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít záležitost do svých rukou a nabízí Rose lákavou nabídku. Jakmile se události začnou vymikat kontrole, požádá Rose Damona o pomoc. Jeremyho pokus pomoci Bonnie získat měsíční kámen od Katherine ho dostane do situace, kdy je ohrožen jeho život. Zároveň tím dostává do nebezpečí Stefana. Bonnie a Luka se začínají sbližovat. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodů, kde Caroline učiní děsivé odhalení.

Synopsis ~ 2x09 (Katerina)

12. listopadu 2011 v 10:38 | Kath*
MINULOST KATHERINE JE ODHALENA - Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena poprosí Caroline, aby mlčela, protože ví, že by s jejím plánem Stefan nikdy nesouhlasil. Damon vykořisťuje svého nového důvěrníka při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukem - novým studentem se šokující rodinnou historií.

Synopsis ~ 2x08 (Rose)

12. listopadu 2011 v 10:32 | Kath*
PRADÁVNÁ BYTOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon se dozvídají nové informace o lidech, upírech a událostech v dávné minulosti poté, co přicházejí na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá vyčerpané Bonnie po velmi těžkém kouzlu. Caroline se snaží Tylerovi pomoct v jeho těžkém životním období.

Synopsis ~ 2x07 (Masquerade)

12. listopadu 2011 v 10:28 | Kath*
SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan a Damon vymyslí nový plán, jak se na maškarním bále u Lockwoodových vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé Lusy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají vše pro to, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má pro ně přichystané překvapení, o kterém nikdo netušil. Okolnosti se zvrtnou, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

Synopsis ~ 2x06 (Plan B)

12. listopadu 2011 v 10:21 | Kath*
KATHERINE SI VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Jeremy se snaží pomoct Damonovi a Alaricovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik chvil spolu, jako matka s dcerou. Bonnie zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.

Synopsis ~ 2x05 (Kill Or Be Killed)

12. listopadu 2011 v 8:20 | Kath*
MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodových. Stefan a Damon se kvůli tomu, jakým způsobem se mají zbavit Masona, pořád hádají. Elena se snaží Jeremyho držet dál od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodových, ale Jeremy tráví s Tylerem čím dál více času. Mason dává šerifce šokující informace, vedoucí k noci plné násilí, žalu a vyznání.

Synopsis ~ 2x04 (Memory Lane)

12. listopadu 2011 v 8:12 | Kath*
DAMON SI VYTVÁŘÍ NOVÉ NEBEZPEČNÉ NEPŘÁTELÉ - Stefan činí drastické opatření, aby zjistil skutečný důvod, proč se Katherine vrátila zpět do Mystic Falls. Je šokován, když zjistí, co se opravdu stalo v roce 1864. Damon zkouší novou taktiku, jak vyřešit jeho problémy s Masonem. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když si Katherine řekne o ultimátum, Stefanovi a Eleně docházejí možnosti.

Synopsis ~ 2x03 (Bad Moon Rising)

12. listopadu 2011 v 8:04 | Kath*
STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric se vydávají na univerzitu v Duke a pomocí Islobeliného výzkumu o paranormálních jevech se snaží najít jakékoliv vodítko k tajemství, které obklopuje rodinu Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne pomoc při procházení jejího výzkumu a sama se toho při této příležitosti dost přiučí. Stefan v lese naráží na nové děšivé nebezpečí a Tyler se dozvídá šokující objev o Masonovi.

Synopsis ~ 2x02 (Brave New World)

12. listopadu 2011 v 7:57 | Kath*
KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a připojuje se k jejím kamarádům na karnevalu Mystic Falls, Damon chce okamžitě zasáhnout, ale Stefan a Elena se postaví na její obranu. Matt je zmaten chováním Caroline, ale stále se jí pokouší říci o jeho citech k ní. Damon podezřívá Masona a využívá Tylerové prchlivé povahy ve snaze odhalit Masonovo tajemství. Bonnie je ze všeho rozrušená a svůj hněv si vylévá na Damonovi.

Synopsis ~ 2x01 (The Return)

11. listopadu 2011 v 15:43 | Kath*
KATHERINE SE VRÁTILA POMSTÍT - Vracíme se do stejné noci jako v minulé finální episodě, Elenu po příjezdu domů čeká noční můra, když zjistí osud strýce Johna a Jeremyho. V nemocnici šerifka Forbesová utěšuje Matta, zatímco Bonnie a Damon čekají na zprávu, zda Caroline přežije autonehodu. Po zmateném rozhovoru o nočních událostech si Damon jako první uvědomuje, že se Katherine vrátila. Její příjezd nutí Stefana a Damona zjistit, co chce, proč se vrátila a jak moc velkou hrozbou je pro lidi, kterí milují. Mezitím, co se Tyler zpamatovává ze smrti otce, je překvapen, když jeho tajemný strýc Mason Lockwood přichází utěšovat rodinu.
 
 

Reklama