SPOILERS

Spoiler #49

24. května 2012 v 20:29 | Kath*
Vím, že je ještě času dost, ale máte už nějaké novinky o další sérii?
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."

Spoiler #48

22. května 2012 v 21:14 | Kath*
Může se upírka Elena znovu stát člověkem?
Zatímco Julie Plec a ostatní scénaristé začnou tvrdě pracovat na 4. sérii už velmi brzo, členové hereckého obsazení mají své představy o tom, jak by to mohlo dále pokračovat, zejména, co se týče upírské Eleny. A jaké jsou ty nejzajímavější návrhy? Paul Wesley říká toto: "Myslím si, že podstatná část další série bude věnována tomu, jak napravit tuto situaci, nebo se s ní nějak vyrovnat - popřípadě ji nějak zvrátit." Až čas ukáže, jestli je to možné, nebo ne. Ale jedna věc je jistá - scénaristé čelí velmi náročnému úkolu. "Jsem z toho velmi nadšený, ale mám i trochu obavy. V našem seriálu bylo velmi důležité toto nevinné děvče, které si vytvořilo vztahy s temnými postavami - s těmito ohrožujícími, zlými bytostmi - které se mohli kdykoli napít její krve a zabít ji. Teď ji to už nebude ohrožovat. Nači scénaristé jsou velmi talentovaní a jsem si jistý, že budou vědět, jak dál," říká Paul. Ian si však myslí, že ve světle všeho, co se děje, se všichni dají dohromady: "Zdá se mi, že to bude týmová práce (pomoci Eleně). Bude to i velmi zvláštní. A pro bratry to současně bude i pořádně trapné. Je tu dívka, kterou milujete a vy jste přispěli k tomu, že se její život obrátí vzhůru nohama. Bude to určitě velmi zajímavé."

Spoiler #47

21. května 2012 v 16:35 | Kath*
Jak bude Bonnie reagovat, když zjistí, že Elena je nyní upír?
Mám brát v úvahu, že nenávidí upíry a skoro ukončila své přátelství s Caroline, když se proměnila? Pravděpodobně nebude příliš šťastná: "Jsem velmi zvědavá na její reakci na Elenu, která se mění na upíra. Nemyslím si, že to vezme příliš dobře," řekla Kat Graham. "Pravidelně čistí všechen nepořádek a dělá spoustu rozhodnutí, které by v jiných situacích dělat ani nemusela. Nevím, jaky to bude mít vliv na její pocity a postoje k Eleně."

Spoiler #46

21. května 2012 v 15:03 | Kath*
Co teď bude Klaus dělat, když to vypadá, že přišel o svou dvojnici, když teď Elenu čeká proměna v upírku.
Výkonná producentka Julie Plec k tomu uvedla tohle: "Ztráta dvojnice pro Klause bude velice špatná a bude ho to ovlivňovat po celou další sérii. Z ničeho nic je velice zranitelný a to z mnoha důvodů. Je tu kůl, který ho dokáže zabít, dále čarodějnice, která ho může vysušit a ještě k tomu nemá už žádnou možnost vybudovat si armádu hybridů, kterou potřebuje - při nejmenším z psychických důvodů - aby se mohl cítit bezpečně. Ještě k tomu se na něj bude zlobit Caroline, jakmile jí dojde, že ji ošálil. Jinými slovy, Klaus nebude příliš šťastný."

Spoiler #45

3. května 2012 v 18:12 | Kath*
Je nějaká šance, že se ještě vynoří Katherine před koncem série?
Ne pokud ji neodstraní jako první. "O Katherine nebude ani vidu ani slechu dokud Klaus nadobro nezmizí," říká Plec.

Spoiler #44

3. května 2012 v 11:49 | Kath*
Prosím prozraďte mi něco o závěru série. Doufám, že uvidíme nějakého nového záporňáka.
Nová krev už má namířeno do Mystic Falls, ale pravdepodobně se s ní/m setkáme až na podzim. "Když už se bavíme o příští sérii, tak určitě plánujeme nějaké nové zajímavé postavy," prozrazuje Julie. "A samozřejmě máme už nachystaný enormní soubor, kterým se ujistíme, že vám to patřičně naservírujeme."

Spoiler #43

3. května 2012 v 6:50 | Kath*
Co se teď stane s Bonnie?
Jasně, byla sice pokousána, ale to ještě neznamená, že ji čeká stejný osud jako její matku. Damon se postará, aby byla v pořádku. Bohužel jejich starosti s Alaricem teď ještě narůstají, když je nesmrtelný. Může být kouzlo prolomeno? Ano, ale Bonnie nebude vědět, jak to udělat - nezná kouzlo "zabij svého ex-učitele historie, který je upírský lovec upírů". Myslíme, že její čardějnicko-upíří matka by jí mohla být schopna pomoci.

Spoiler #42

1. května 2012 v 16:29 | Kath*
Jednodušší časy..
Finálová epizoda bude obsahovat pohled do Eleniny minulosti, kdy bylo vše mnohem jednodušší a bez upírů. Ale odhalíme jednu zajímavou skutečnost: "Něco se v této epizodě stane během toho, jak bude Elena vzpomínat na časy, které byli mnohem jednodušší, aspoň z toho nadpřirozeného hlediska." říká Julie, která stále tvrdí, že nehoda, při které zemřeli Elenini rodiče byla normální nehodou. "Zaměříme se na něco jiného, co se tehdy stalo a o čem jsme do teďz ani netušili a je to spíše emocionálního rázu."

Spoiler #41

30. dubna 2012 v 19:41 | Kath*
Stefan znovu prožívá své emoce.
V další epizodě bude několik klíčových Stelena scén a jednu z nich přeruší náš oblíbený místní "darebák". V každém případě, je to velký krok pro šťastný pár. Podle Julie, je to on, kdo konečně řekne Eleně: "Je v pořádku, že něco cítíš. Řekla si mi o tom už mnohokrát a vždy jsem tě poslechl. Dovol mi, abych ti to teď vrátil."

Spoiler #40

30. dubna 2012 v 15:59 | Kath*
Stefan a Damon budou i nadále pokračovat ve sbližování, i přesto, že si Elena vybere jen jendoho z nich.
"Jejich bratrské pouto nabere na síle místo toho, aby se oslabilo, i když zde hrozí konflikt z možného rozhodnutí. V následující epizodě je velmi pěkná scéna, která nám ukáže, že to mohou ustát, ať se Elena rozhodne jakkoli a potom, když bude vše řečeno a provedeno ... bratři nadevše," říká Julie.

Spoiler #39

30. dubna 2012 v 13:28 | Kath*
V minulé sérii se velká oběť udála ve 21. epizodě a finálová epizoda měla emocionální spád. Letos budou akční chvíle pokračovat až do konce: "Náš příběh bude nabírat na obrátkách ve všech směrech až do konce," říká Julie. "Určitě mohu říci, že předposlední epizoda je pllná adrenalinu. O dost se pohneme v mytologii a je to opravdu velká věc, vzhledem k tomu, že fínále je dost emocionální, ale v žádném případě to nebude úplný konec této série. Dveře mezi 3. a 4. sérií necháme na půl otevřené tak, aby vítr foukal i na druhou stranu."

Spoiler #38

29. dubna 2012 v 23:33 | Kath*
Když se Tyler dozví, že je pouto mezi ním a Klausem opravdu zlomené, očekávejte napětí.
"Tyler je konečně schopen, postavit se sám za sebe," říká Michael Trevino (Tyler). "Už je unavený z toho, že musí stále plnit úlohu poslíčka a dá to najevo. Bude to velmi chaotické."

Spoiler #37

29. dubna 2012 v 18:21 | Kath*
Zjistíme, který Původní proměnil "děsivou" Mary!
Tím se dozvíme, kdo je původcem pokrevní linie Stefana, Damona, Caroline a Katherine.

Spoiler #36

23. dubna 2012 v 15:54 | Kath*
Esther je opravdu zpět s pomstou. V následujících epizodách, nám bude znovu připomenuto, že upíři jsou ohroženi a čarodějnice jsou nakonec mnohem mocnější než kterékoliv jiné stvoření. A Stelena fanoušci - pokud jste byli minulý týden zklamaní ze zaměření na Delenu, připravte si smrtelné hrozby na twitteru. Tento čtvrtek jste na řadě vy.

Spoiler #35

2. dubna 2012 v 20:57 | Kath*
Vzhledem k tomu, že Rebekah zná velmi dobře 20. léta, je přirozené, že bude pomáhat s přípravou dalšího tématického plesu.. a Caroline z toho nebude zrovna nadšená. "Moje oblíbená scéna mezi Rebekou a Caroline je ta, kdy se Rebekah rozhodne, že chce být součástí plesu," říká Candice Accola."Je to velmi zábavná scéna. Moc se mi líbí spád jejich rozhovoru. Vůbec se nemají rády, ale i přesto, že se nemůžou vystát, se stále vzájemně respektují, díky tomu uvidíme mezi nimi skvělé momenty."

Spoiler #34

31. března 2012 v 11:56 | Kath*
Prosím, řekněte mi, že ve Vampire Diaries ještě existuje nějaká naděje pro Bonnie a Jeremyho!
Jeremyho opět uvidíme, bohužel to ale nevidíme s jeho vztahem s Bonnie velmi nadějně. Samotná Katerina Graham (Bonnie) nám to řekla, když jsme se ji zeptali , zda fandí tomuto vztahu. "Souhlasím s neustálým vývojem postavy. Julie Plec říká, že postavy jsou komplexní a to je posouvá vpřed, díky čemuž je diváci mohou vidět z různých úhlů. Myslím si, že je to velmi dobré. Pokud budeme moci vidět Bonnie z jiného pohledu, pak ano. Ale pokud ne, posuneme se vpřed."

Spoiler #33

24. března 2012 v 7:20 | Kath*
Co můžeme očekávat z Tylerova návratu? Co to znamená pro Caroline a Klause?

Tyler se vrátí v epizodě "Heart of Darkness" a přináší s sebou velkou sexy scénu mezi ním a Caroline. Doufejme, že to Klaus nezjistí! Ne, vážně ne. Víte, jak je k němu Tyler připoután a to všechno? To by nedopadlo dobře.

Spoiler #32

23. března 2012 v 17:30 | Kath*
ThomasJones: Blíží se nějaké scény s Damonem a Elenou? Stefanem a Elenou?Jak se pohne dopředu tento milostný trojúhelník?
Podle velmi spolehlivého zdroje, nás bude trojúhelník Damon-Elena-Stefan pořádně šokovat, až skončí jarní pauza ve vysílání a seriál se vrátí s epizodou"Heart of Darkness". Takže, Delena a Stelena fans, připravte se na bitvu! A nezapomínejte: producentka TVD, Julie Plec nám řekla, že ve finálových epizodách se budou všechny postavy líbat více než v úplně všech epizodách dohromady.

Spoiler #31

14. března 2012 v 16:31 | Kath*
AKAAnderson647: Caroline a Klaus!
Připravte se na to, fanoušci Vampire Diaries: ani Caroline a ani Klaus v epizodě tento čtvrtek nebudou a Klaus nebude ani v té další epizodě, takže si nějakou chvíli budete muset počkat na dobré Klaroline momenty. Když jsme se zeptali výkonné producentky Julie Plec, zda se výraz "milostný trojúhelník" hodí ke situaci "Tyler-Caroline-Klaus", řekla, že dává přednost výrazu "žárlivý trojúhelník".

Spoiler #30

13. března 2012 v 17:47 | Kath*
Bude ještě něco romantického mezi Damonem a Rebekah?
Je mi líto, ale zkratku Debekah můžete vymazat z paměti. Tohle byl opravdu jen úlet pro oba. Sem tam sice uvidíme nějaké to flirtování ale to je tak vše. Damon v budoucnu udělá něco, co Rebekah raní a to dost. Za to se mu však také pomstí - a to krutě (nejspíš mučení Damona které jsme mohli vidět na stills z 3x18). Takže NE. Nic romantického mezi Damonem a Rebekah už neuvidíme.

Spoiler #29

7. března 2012 v 19:58 | Kath*

Greggieyeah: Řekněte nám něco o The Vampire Diaries prosím! Ta pauza ve vysílání už mě zabíjí a opravdu už potřebuji zachránit.

Poznáme Eleniny rodiče! No, přesněji její adoptivní rodiče (Jeremyho rodiče), Graysona a Mirandu Gilbertovi. Můžeme jen předpokládat, že se s nimi setkáme ve flashbacku (záběr z minulosti). Jak si možná vzpomínáte, Elenin pravý otec John vzal svou přítelkyni Isobel za svým bratrem, aby jí pomohl porodit dítě, kterým byla Elena a kterého se Grayson a Miranda ujali. Zatím jsme měli možnost je vidět jen na fotografiích. Nyní jsou v TVD pro tyto role hledáni herci, kteří jsou ochotni si vzít kurz potápění, aby mohli natočit scény pod hladinou. Vzpomínáte co příšerného se odehrálo pod vodou, že? A jak poté Stefan zachránil Elenu? Kdysbyste se nás zeptali jak to zní, tak bychom odpověděli, že to zní jako znovu oživení jejich vztahu. A nebo uvidíme jak Gilbertovi praktikují synchronizované plavání, což by bylo úžasnější. Uvidíme.

Spoiler #28

7. března 2012 v 14:01 | Kath*
Spoilery k třetí sérii. Přiznávám se - nečetla jsem to! :D Chci se nechat překvapit.. :)


1. Nastane velká bitva mezi Tylerem a Klausem ( nejspíš o srdce naší Caroline )
2. Katherine se tak brzy nevrátí.
3. Uvidíme mnoho romantického napětí mezi Elenou a Damonem.
4. Sage pomůže Damonovi odhalit nové plány Rebekah, které souvisejí s tím, že se dozvěděla o bílém dubu, který dokáže zabít ji a Klause.
5. Uvidíme žárlivou Elenu, protože Damon bude tančit a flirtovat se Sage i Rebekah.
6. Někteří fanoušci pravděpodobné zemřou od nedočkavosti, než bude 4. série, protože Elena se konečně rozhodne pro jednoho z bratrů.
7. Uvidíme jednu velkou bitvu s tragickým koncem a velkým zvratem na konci epizody.
8. (!!) Alaric žije a Meredith není ten vrah. Je to někdo úplně jiný.
9. Konečně uvidíme, proč se Stefan s Damonem pohádali
10. Finále série bude mít premiéru 10. května (to už sice víme, ale tak jen abychom si to zopakovali).
11. Uvidíme další ples a do konce série není nikdo v bezpečí.
12. Na tomto plese uvidíme Delena a Klaroline tanec.
13. Někdo, od koho bychom to nečekali, zachrání Klause a Caroline v této epizodě sehraje velkou roli.
14. Caroline stále víc a víc Klaus přitahuje, ale ona tvrdí, že její srdce patří Tylerovi - všechno se to vyřeší v 20. epizodě.
15. V 20 epizodě má být nějaký polibek, ale nebylo řečeno mezi kým. Jen to, že to budou hlavní postavy.

Spoiler #27

6. března 2012 v 16:17 | Kath*
Jak to bude s Meredith? Bude Damon mít ještě něco s Rebekah? Přečtěte si celý článek. ;)


Když jsme před pár týdny mluvili s výkonnou producentkou The Vampire Diaries, Julií Plec, říkala, že hostující hvězdu Torrey DeVitto (Meredith) milují tak moc, že přemýšlejí nad tím, že by jí v show nechali delší dobu. "Je možné, že Meredith zůstane - nebo zemře děsivou, násilnou a tragickou smrtí." řekla Plec.

Soudě podle nově zveřejněných fotek se zdá, že zvolili spíše druhou možnost (násilnou smrt). Na druhou stranu se zdá, že se DeVitto konečně objevila na scéně i se svým opravdovým manželem Paulem Wesley (Stefan), i když to byla velmi krvavá scéna. Když si Elena (Nina Dobrev) uvědomí Meredithinu situaci, osloví Stefana, aby jí pomohl s nějakou chutnou upíří krví. Otázkou je, jestli jí udělá laskavost, nebo nechá Meredith obětovat v jeho neskonalé snaze objevit lhostejnost ke všemu na celém světě?

Spoiler #26

4. března 2012 v 19:04 | Kath*


Opět naděšel ten čas v roce! Střední škola v Mystic Falls se připravuje na další tématický večírek a tentokrát si připomeneme začátek třetí série. Už jsme viděli večírky ve stylu 50. a 60. let a nyní opět navštívíme Stefanova rozparovačské období, takže to bude večírek ve stylu 20. let.

Výkonná producentka Julie Plec psala na twitteru: "Přísahám, že jsem musela být v 20. letech skvělý zpěvák. Dělá mi to velkou radost." S odkazem na jazzovou píseň z 20. let "That Man", kterou nazpívala holandská zpěvačka Caro Emerald.
Tyto středoškolské zábavy jsou vždy skvělé ... ale samozřejmě, že vždy skončí smrtí a traumatem. Doufáme, že téma 20. léta opět spojí Stefana a Klause dohromady. A přinejmenším by Rebekah byla opět ve svém živlu.

A samozřejmě se budeme těšit na tanec Damona a Eleny. Je to už tradice.

Jen na připomenutí: 1x12 - Unpleasantville - tancovačka ve stylu 50. letech Damon a Stefan bojovali s upíry z hrobky, kteří chtěli zabít Elenu kvůli tomu, že vypadá jako Katherine. 2x18 - The Last Dance - tancovačka ve stylu 60. let, během které se všichni soustředili na Klause v Alaricově těle. Určitě si pamatujete na scénu plnou slz, kdy si Elena myslela, že Bonnie při konfrontaci s Klausem zemřela, ale vše zachránil Damon. Co asi vymysleli tentokrát?

Spoiler #25

3. března 2012 v 9:53 | Kath*
Amy nám napsala, "nelíbil se mi způsob, jakým skončili věci mezi Klausem a Caroline. Prosím, řekněte mi, že se smíří a napraví se to?"
Oh, to by bylo až příliš jednoduché vám jen říct, to co chcete slyšet. Místo toho vám výkonná producentka Julie Plec nabídne tuto odpověď: "Klaus rozhodně představuje svůdné kouzlo pro Caroline, ale tvrdí, že její srdce patří Tylerovi - a v 20.epizodě na školním plese uvidíme, jak se podrobí zkoušce."
 
 

Reklama